تغییر واصلاح آدرس تلفن همراه دائمی و اعتباری همراه اول در کمترین زمان

  • سیم کارت همراه اول دائمی         ۰۰۰/۸۸۰/۲  ریال واگذاری به روز 
  • سیم کارت همراه اول دائمی جدید ۰۰۰/۲۳۶/۱  ریال واگذاری به روز
  • سیم کارت همراه اول اعتباری       ۰۰۰/۲۲۶     ریال واگذاری به روز

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۸۴۲۷۲۲۳۴۰۰ تماس حاصل فرمائید.

مشترکان تلفن همراه دائمی و اعتباری همراه اول در استان ایلام جهت فعال سازی این دو سرویس می توانند به دفتر خدمات ارتباطی اسماعیلی دهلران کد : ۵۲۶۱۳ واقع در دهلران خیابان وحدت مراجعه نمایند ویا با شماره تلفن ۰۸۴۲۷۲۲۳۴۰۰ و یا ۰۹۱۸۸۴۲۹۰۲۵ تماس حاصل فرمائید. با تشکر مدیریت دفتر خدمات ارتباطی اسماعیلی

در صورتي كه گوشي شما قابليت اتصال به شبکه GPRS را داشته باشد، مي‌تواند با استفاده از درخواست از portal همراه اول با آدرس WWW.MCI.IR براي ارسال تنظيمات به گوشي خود اقدام نماييد که تنظيمات به صورت خودگار توسط سيستم با استفاده از يك كوته‌پيام برای گوشی شما ارسال خواهد شد. پس از دريافت كوته‌پيام و وارد كردن PIN 1234 تنظيمات را در گوشي خود ذخيره نماييد.

5 طرح تعرفه رنگی قرمز، آبی، طلایی، طلایی یک ستاره و طلایی دو ستاره در جشنواره تابستان 88 ایرانسل نیز ارائه خواهند شد، در این جشنواره مشترکین ایرانسل می توانند بنا به نیاز خود این طرح ها را همانطور که در جداول زیر مشاهده می نمایید بصورت هفتگی و یا ماهانه فعال کنند. هر یک از طرحهای تعرفه رنگی، علاوه بر کاهش نرخ مکالمه و پیام کوتاه، شامل بهای تخفیفی برای سرویس GPRS نیز می باشد. مشترکین ایرانسل می توانند با در نظر گرفتن میزان و نوع مصرف خود، مناسب ترین طرح را در دوره های هفتگی و ماهانه انتخاب نموده و هزینه تلفن همراهشان را تا حد چشمگیری کاهش دهند.

Template Design:Dima Group